Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده از شارژر اتومبیل چیست؟
May 08, 2018

آیا می دانید پمپ گاز چیست؟ این نیز پمپ هوا نامیده می شود، که توسط موتور داخلی کار می کند، با استفاده از اصل فشار جوی برای باد کردن با اتومبیل، توپ لاستیکی و قایق لاستیکی. بنابراین استفاده از پمپ ماشین چیست؟

استفاده از شارژر ماشین چیست؟ شرح زیر به شرح زیر است:

هنگامی که فشار تایر در فرایند رانندگی کافی نباشد، بدن تایر را از دست می دهد و به تایر آسیب می رساند. لاستیک تایر ثابت نیست و لاستیک می تواند گرم شود و ذوب می شود، محصول را پشت سر می گذارد، که باعث می شود وسیله نقلیه از مسیر دور شود، و تایر به شدت خسته می شود، که همچنین مصرف سوخت را افزایش می دهد. اگر یک خودرو در ماشین وجود داشته باشد، به این خطرات پنهانی به خداحافظی خواهد پرداخت.

پمپ هوا خودرو با استفاده از طیف گسترده ای، علاوه بر آنچه که شما به لاستیک اتومبیل گفته اید، همچنین می توانید لاستیک های دوچرخه، بازی های توپ، انفجار لیلو، اسباب بازی های قابل انعطاف، اسباب بازی های بادوام، تخت هوایی، در حال حاضر در بازار بسیاری از پمپ ها همه کاره، به عنوان eu این نام تجاری پمپ باد خودرو (T800)، به جز تایرهای اتومبیل خانواده، همچنین می تواند به طور مستقیم به کامیون وانت، وانت، SUVs، هوا، خانه همچنین می توانید رانندگی وسیله نقلیه نیز می تواند واقعا بسیار راحت است.

طبق آمار، 70 تا 80 درصد از حوادث ترافیکی در بزرگراه ها بوسیله سوراخ شدن ایجاد می شود. در رانندگی با سرعت بالا، شکست تایر معمولا راننده بیشتر نگرانی و سخت ترین برای جلوگیری از، و علت حوادث ترافیکی سنگین است. پمپ خودرو ضرورت روزانه نیست، اما برای سفر به دور یا برای مقابله با شرایط بدتر ضروری است. بنابراین ما توصیه می کنیم که شما نیز یک پمپ هوا در ماشین خود داشته باشید.

اخبار مرتبط