Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چطوری شکم خود را پر می کند؟
May 08, 2018

آیا می دانید خود پر پر شدن تایر است؟ راه حل خودکار ریفارداسیون می تواند به سرعت نقطه نشت هوا را تعمیر کند. بعضی از مردم هنوز درباره این موضوع اندیشیده اند. آیا نمی دانید که آیا مایع تزریق تایر مفید است یا خیر؟

آسیب تایر به شرح زیر است:

اصطکاک تایر کاملا جدی است و تاثیر آن بر جذب شوک خودرو نیز می باشد. علاوه بر این، تایر لاستیک تعمیر خودکار تایر، آسیب خاصی به تایر دارد، تعمیر تایر استفاده شده پس از مایع، سطح تایر بیشتر یا کمتر از خوردگی رنج می برد، و یک فیلم محافظ کلوئیدی را در سطح تایر بر روی جلا و چسباندن در روند تایر تاثیر می گذارد ، تعمیر تایر دوباره مشکل خواهد داشت، همچنین قادر به پر کردن خطرات جنین نیست. نقطه ضعف مایع خودسوزی تایر این است که آن را به لبه چرخ، به خصوص چرخ لبه آلومینیومی، بسیار خورنده است.

مایع خلاء جنین خود تزریق شده توسط اصل فشار ساخته شده است. اگر از آن استفاده شود، به تایر مضر خواهد بود. اگر تایر خنک کننده از rehydration با چسب خوب نیست، منجر به تایر رینگ زنگ، ما را در تایر خلاء از rehydration خرید زمانی که یک روش ساده برای تست، با تایر خلاء از روز قبل از هیدراتاسیون PH آزمون آزمون، مقدار PH در حدود 7 بهترین از زمان rehydration (به PH اسیدی کمتر از 7، متعلق به مقدار قلیایی PH بیشتر از 7 است)، اسید و قلیایی در خوردگی فولاد کم هستند پایین ترین، البته، این نیز به کیفیت چرخ فولاد بستگی دارد، فولاد ضد زنگ، محتوای کربن از 0.4٪ به 0.4٪، محتوای کربن آهن بیش از 4٪ و همچنین برخی از ریمل ها هر گونه شکستگی، ذکر شده در سطح جوشکاری، این مکان ها آسان تر خواهد شد زنگ زدگی.

نکات: پیشنهاد را مطرح کنید که ما باید به گاراژ برویم تا تایر را رفع کنیم، تایر های سوراخ شده را بیرون بکشیم و سپس حرفه ای آن را تعمیر کنیم! پس از همه، تعمیر مایع تنها جایگزینی موقت از منابع، تامین اضطراری است، نمی تواند به مدت طولانی تکیه کند.

اخبار مرتبط