Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چه چیزی درباره مایعات اضطراری دوباره پر شده است؟
May 08, 2018

بسیاری از صاحبان خودرو معمولا پس از یک تایر مسطح به تعمیرگاه 4S می روند اما صاحبان خودرو معمولا هنگامی که با اورژانس یا نشت در بزرگراه مواجه می شوند از دست می دهند. این یک نوع نسبتا جدید از محصولات خودرو است. اگرچه بسیاری از رانندگان از آن استفاده نکرده اند، آنها نیز با آن آشنا هستند. در مورد مایعات اضطراری اضافی؟ اجازه بدهید کمی جزئیات را به شما بدهم

این نام تایر اورژانسی است که پس از خم شدن تایر، و هنگامی که در نزدیکی تعمیرگاه وجود ندارد، ممکن است سوراخ تایر کوچک با مایع پر شدن را تعمیر کنید. نه تنها نیازی به تعویض یدکی یدکی نیست، همچنین از جک استفاده نکنید، در همان زمان نیز در توربینی که تورم می شود، پس از استفاده از مایع لاستیک، می توانید به طور منظم به تعمیرگاه رانندگی کنید. از دیدگاه راحت، مایع اضطراب تونیک مطلقا بهترین انتخاب است.

دوستان راننده در زمان های معمول باید توجه بیشتری به حفظ وسیله نقلیه خود داشته باشند، اگر به علت شرایط غیر منتظره باعث خسارت تایر شود، می توانید از اولین وسایل مخصوص تعمیر لاستیک های اضطراری برای تسکین لاستیک های مسطح استفاده کنید. نحوه استفاده از ماشین برای استفاده از مایع به تکیه بر طیف؟ حدود 1 دقیقه قبل از استفاده از ماشین برای تکان دادن مایع به طور مساوی لرزش مایع در دستان خود را لرزش دهید. این امر به نقش مایع تایر کمک می کند.

یادآورهای گرم:

این تنها در شرایط اضطراری است که تایر می تواند برای پر کردن و پمپ کردن تایر استفاده شود. این می تواند راه طولانی رانندگی و اقدامات درست پس از ورود به تعمیرگاه خودرو، مانند جایگزینی تایر یا تعویض تایر انجام شود. برای مدت طولانی نمی توان از آن استفاده کرد، زیرا بوی تایر بد است و مدت طولانی در تایر تاثیری جدی بر روی تایر دارد. بنابراین بهتر است قبل از استفاده از تایر بیشتر بدانید تا از آسیب رساندن به تایر یا تصادف ناشی از عملیات نادرست جلوگیری شود.

اخبار مرتبط