Search

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شیلنگ های تایر دوچرخه ضد تخت
Jul 25, 2018

تایرهای صاف بهترین راه برای خراب کردن روز شما هستند. چگونه از اجتناب از رطوبت مسطح، یکی از بهترین روش های این مقاله این است که استفاده از یک سیلانت تایر دوچرخه.

سیلانتهای تایر دوچرخه اساسا مجموعه ای از آنها است و آن را فراموش کردن راه حل را به لاستیک مسطح در دوچرخه خود را. شما به سادگی لوله را با مقدار اندازه گیری مهر و موم پر کنید، دوباره آن را باد کرده و حرکت دهید. سیلانت به طور خودکار در داخل لوله گسترش می یابد تا کل سطح بیرونی را پوشانده باشد. اگر (و یا بیشتر احتمال دارد زمانی که) چیزی سوراخ تایر و لوله، مهر و موم شده به سوراخ مجبور و وصل آن، نگه داشتن هر هوا بیشتر از فرار.

خوب، اینطور که در نظریه کار می کند. این یک سیستم 100٪ کامل نیست، اما هنوز هم آن را در جلوگیری از لاستیکهای مسطح بسیار موثر دانستم.

من 2 نوع فرمول های تایر مهر و موم در Eversafe را شرح خواهم داد.

454643445_副本.jpg

یکی آب است، آن نوعی از فیبرهای سیلانت است، به این معنی که تعداد زیادی از الیاف کوچک در محلول معلق است. این فقط برای دوچرخه ها نیست؛ بسیاری از مردم از آن در همه چیز از موتور سیکلت تا اتومبیل به ATVS استفاده می کنند. این فوق العاده عالی در برابر تایر مهر و موم شده است و کارهای شگفت انگیز در لوله دوچرخه.

بطری ها با لوله داخل بطری به راحتی نصب می شوند. شما به سادگی از لوله استفاده کنید و بطری را فشار دهید تا سیلانت را داخل تایر تزریق کنید. برای انواع مختلف تایر، حجم توصیه شده در هر بطری را برای نصب آسان تر می کنیم.

یکی دیگر از لاتکس بر اساس آن است، یک ماده چسب مانند rubbery. هنگامی که در معرض هوا قرار می گیرد، آن را به این ترکیب تند و زننده و چسبنده که برای سوراخ های سوراخ در لوله های دوچرخه ای مناسب است، سخت می کند. ترجیح می دهد حفاری های بسیار کوچکتر را، مانند در 4 میلی متر، ترمیم کند.

نصب و راه اندازی همان فرمول آب است. این در حدود 6 ماه در تایر کار می کند. اضافه کردن هر 6 ماه بیشتر، یک پارک خوب است.

سیلانتهای تایر دوچرخه باید برای هر کسی که از خرید با رینگ های مسطح متنفرم، که اساسا به معنی همه است. تمام 2 فرمول سیستم های مهر و موم تایر تحت پوشش فوق کار بزرگ است.

هر دو از این موارد برای شما عالی هستند و حتی پس از یک نقطه ضعف بزرگ در وسط سوار شدن به شما کمک خواهند کرد. من حتی استفاده از سیلت تایر برای تعمیر یک تایر صاف قبل از خرج کردن، زمانی که من نمی خواستم از طریق کل روند از بین بردن چرخ و تغییر لوله. اگر در ابتدا از یک لوله لاستیکی در لوله استفاده نکنید، فقط پس از صاف کردن، دوباره سوزن کردن، چند سیلانت را در آنجا پمپ کنید، و شانس خوبی برای صاف شدن آن وجود دارد.

هیچ چیز 100٪ نیست، اما این در مورد بهترین است شما می توانید بدون رفتن با لاستیک فانتزی یا دیگر روش های جدید به طور کامل حذف شانس آپارتمان.اخبار مرتبط