Search

تایر Inflator Home Depot

تایر Inflator Home Depot

تانک بادکنک بادکنک خانه چه کسی نیاز به ایستگاه های گاز دارد؟ و اغلب اوقات آنها هوا را ندارند! توربو تایر Eversafe دارای هوای قابل حمل است که می توانید در همه جا با آن همراه داشته باشید. کیسه های حمل شده را به راحتی در کیف حمل می کند. آسان برای استفاده. به راحتی با کلیپهای آلیجاتور از ...

ارسال درخواستچت کن

تایر باد کننده خانه
چه کسی نیاز به ایستگاه های گاز دارد؟ و اغلب اوقات آنها هوا را ندارند! توربو تایر Eversafe دارای هوای قابل حمل است که می توانید در همه جا با آن همراه داشته باشید. کیسه های حمل شده را به راحتی در کیف حمل می کند. آسان برای استفاده. باطری شما به آسانی با کلیپهای آلفا مجهز می شود. اتصالات را با شلنگ هواي 24ft تكيه مي كند. تلنگر را بچرخانید و یک تایر 37 "در کمتر از 3 دقیقه بپاشید.
این فقط یک توربو شارژر نیست! پشتیبانی از لاستیک های هوادهی در اتومبیل، دوچرخه، SUV Sedan فشرده / متوسط، و غیره. سه آداپتور شامل تورم توپ، تورم، قایق PVC، و غیره.
لطفا توجه داشته باشید:
1. اجتناب از بیش از حد تورم، هرگز بیش از فشار توصیه شده. آیتم های بیش از حد پر از انفجار ممکن است انفجار و آسیب جدی باشد. بطری 15 یا 20 دقیقه بگذارید تا 20 دقیقه بگذارید.
2. واحد در هنگام استفاده گرم خواهد شد. هنگام لمس کردن دستگاه، احتیاط کنید. دستگاه را فقط با دسته حمل نگه دارید و قبل از ذخیره سازی دستگاه را خنک نگه دارید.

مشخصات

مدل شماره

ES-2308D

جریان هوا

100 لیتر / حداقل

حداکثر جاری

33 A

حداکثر فشار

150 اسب بخار

قطر سیلندر

42 میلیمتر

زمان تورم

یک تایر 275 / 70R16 را در عرض 4 دقیقه از 0 تا 40 پیکسل در هوا پر می کند

شیلنگ هوا

7.5m شیلنگ PU با کیفیت بالا

سیم برق

کابل 3 متری با کلیپ های باتری

نازل

3 عدد

بعد، ابعاد، اندازه

265 x 170 x 200 میلیمتر

وزن

5.0 کیلوگرم

مصالح ساختمانی

فلز

Hot Tags: tire inflator home depot، چین، صادر کنندگان، تولید کنندگان، عمده فروشی، خرید، قیمت
محصولات مرتبط